Pazar, Temmuz 24

Haftasonu Kilyos

Merhaba,

Bir İzmirli olarak deniz hasreti basınca biz de Kilyos'un yanıbaşındaki Demirciköy'de hizmet veren Dalia'da aldık soluğu bu cumartesi. Çok hoş bir yer. Çok geniş bir alana kurulu olduğu için kalabalık bile olsa rahatsızlık vermiyor. Ama tabi öğleden sonra deniz sabahki duruluğunda değildi. İsterseniz çimenlerde minderlere, isterseniz plajda şezlonglara oturabiliyorsunuz. Biz çimenlerde ön sırada kocaman minderlerimize uzandık gün boyu. Gazetemizi okuduk, kitabımızı okuduk, bir şeyler atıştırdık, denize girdik, birara uyumuşuz bile. Sürekli müzik yayını olmaması bence bir avantajdı. Kuşların ve denizin sesini dinlemek bana daha çok huzur veriyor açıkçası.
(Biraz fazla yanmamın dışında her şey çok güzeldi:))

4 Comments:

At 12:13 ÖÖ, Blogger İncik Boncuk said...

güzel bir yermiş, bu ara havalar bayaa sıcak, serinlemişsinizdir umarım. Aman güneşte fazla kalmayın, ıstakoz gibi kızarmaya gerek yok :)

 
At 4:59 ÖÖ, Blogger TuLûAt Blogspot said...

Deniz hasreti hep mi sürecek?

Güzel bir blog siteniz var..

 
At 12:06 ÖS, Anonymous berrin said...

Gerçekten güzel bir yermiş. Böyle bir yerin varlığından haberim yoktu. Sevgiler,
Berrin

 
At 1:02 ÖÖ, Blogger Sarı Kelebek said...

gerçekten benim de haberim yoktu böyle bir yerin varlığından...o yüzden sana ne kadar minnetarız anlatamam:)))inşallah senin sayende daha nereleri sanal alemde turlayacağız bakalım... güya istanbulluyuz ama haberimiz yok.şekercim lütfen böyle yerlerden bizi haberdar etmeye devam et.Arkadaşlar Emel'i izleyin haberiniz olsun:)(from Defne Samyeli)

 

Yorum Gönder

<< Home